Aktualności - Sukces chłopców z klasy sportowej Szkoły SP 1 w Żukowie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Sukces chłopców z klasy sportowej Szkoły SP 1 w Żukowie

21 września 2021

Po obozie przygotowawczym, który trwał od połowy sierpnia, zawodnicy GKS Żukowo wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju MUKS CUP w Płocku chłopców rocznika 2008. Nasi uczniowie, którzy dwukrotnie zdobyli Mistrzostwo Województwa Pomorskiego w poprzednich sezonach wyruszyli na podbój Polski. W silnie obsadzonym  turnieju  w Płocku, na początku sezonu, osiągnęli bardzo dobry wynik sportowy, zdobywając III miejsce w Turnieju. Po zaciętej walce ulegliśmy tylko zespołom SKPR Świdnica i SKF Wisła Płock. Bardzo dobra postawa chłopców zaowocowała również sukcesami indywidualnymi. Dwóch zawodników naszego klubu zostało wybranych do najlepszej siódemki turnieju, Piotr Formela i Filip Szulc. Zasłużenie odebrali nagrody od Burmistrza Płocka. Wyróżnieni zostali także najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach, w zespole GKS Żukowo został nim Filip Karpus. Wszyscy zawodnicy odznaczyli się dużymi umiejętnościami, walecznością i determinacją. Systematyczne treningi, samodyscyplina podczas turnieju i chęć zaprezentowania się z jak najlepszej strony dały wspaniały efekt. Zawodnicy GKS Żukowo kolejny już raz, tak jak w poprzednich sezonach, zostali docenieni nie tylko na arenie wojewódzkiej, ale także ogólnopolskiej.

Kolejność zespołów w turnieju była następująca :

1 miejsce  SKPR Świdnica

2 miejsce SKF Wisła Płock

3 miejsce GKS Żukowo

4  miejsce AZS Włocławek

5 miejsce Sparta Oborniki Wielkopolskie

6 miejsce KS Viktoria Piaseczno

7 miejsce SKF Wisła Płock II

8 miejsce Chrobry Żórawina

9 miejsce UKS Kontra Warszawa

Skład zespołu klasy sportowej z SP nr. 1  Żukowo (w nawiasie ilość zdobytych bramek w turnieju):

Piotr Formela (29 br), Tumoteusz Burandt (8 br), Filip Szulc (13 br), Dominik Went (9 br), Filip Karpus (10 br), Mielewczyk Maksymilian (2 br), Wojciechowski Adam (2 br), Bendik Bartłomiej (13 br), Trawicki Dominik, Kruszewski Olivier (2 br), Formela Aleksander (1 br), Polejowski Wojciech, Hirsz Dawid ( 2 br), Pleszyniak Jakub (2 br), bramkarzami zespołu byli : Banach Alekesander oraz Litwin Jakub.  Trenerami zespołu byli Sebastian Formela oraz Dawid Burandt.

Trenerami zespołu są: Sebastian Formela, Dawid Burandt

Mieliśmy okazję rywalizować z drużyną ze Świdnicy, która jest miastem partnerskim Gminy Żukowo. Otrzymaliśmy zaproszenie na turniej przez nich organizowany i liczymy na wsparcie ze strony Gminy Żukowo w celu zacieśnienia współpracy z naszym miastem partnerskim. Dołożymy wszelkich sił, by promować naszą rodzimą gminę.

Nasze sukcesy nie byłyby możliwe, gdyby nie zrozumienie i wsparcie rodziców młodych zawodników. Dziękujemy im za dostrzeganie i przyczynianie się do rozwoju talentów swoich dzieci. Ich pomoc jest dużym motorem naszych sukcesów.

[źródło: Szkoła Podstawowa nr 1 w Żukowie]


Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2021-09-21)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij