Narzędzia
Menu lewe
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Informacje dla mieszkańców
- Aktualności
SP nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie oraz Szkoła Podstawowej im. ks. dr. Stanisława Sychowskiego w Skrzeszewie. wyróżnione w 9. edycji Drużyny Energii
Z dumą informujemy o wyjątkowym osiągnięciu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie oraz Szkoły Podstawowej im. ks. dr. Stanisława Sychowskiego w Skrzeszewie. Placówki znalazły się w elitarnym gronie zwycięzców ogólnopolskiego programu sportowo-edukacyjnego „Drużyna Energii”
Tegoroczna, 9. edycja projektu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przyniosła rekordową liczbę zgłoszeń z całej Polski. Prestiż wydarzenia podkreśla fakt, że zostało ono objęte Podwójnym Patronatem Honorowym: Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Spośród setek szkół z całego kraju wyłoniono te placówki, których uczniowie wykazali się największym zaangażowaniem, kreatywnością i prawdziwą sportową pasją. W gronie najlepszych z najlepszych znalazły się właśnie żukowska „Jedynka” i Szkoła Podstawowa im. ks. dr. Stanisława Sychowskiego w Skrzeszewie.
Szkoły otrzymały profesjonalne zestawy strojów sportowych, które z pewnością posłużą reprezentantom gminy w kolejnych zmaganiach i turniejach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, nauczycielom wychowania fizycznego oraz dyrekcji szkół. Dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej gminy i życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów na sportowej drodze.
















