Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rowerowy Maj w żukowskiej dwójce

9 maja 2018

W poniedziałek 7 maja chętni uczniowie SP nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie, przyozdobili swoje rowery, by potem pozować do wspólnych zdjęć.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się rowerowa ramka, w której dzieci i młodzież będzie mogła wykonywać sobie fotografie przez cały miesiąc, by umieścić je na portalu społecznościowym, gdzie w związku z kampanią utworzono specjalne wydarzenie "Z Heweliuszem rowerem wyruszę" - zachęcamy do przyłączania się. Najmłodsze dzieci uczestniczyły także w pogadance nt. bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dla uczniów oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych zorganizowano konkurs „Z Heweliuszem za pan brat – mama, tata i każdy szkrab”. Do końca maja czekamy na zdjęcia z rodzinnych wypraw rowerowych. Na potrzeby kampanii, koordynator szkolny zaprojektował specjalną koszulkę.

To nasz debiut, ponieważ SP nr 2 przystępuje do Rowerowego Maja po raz pierwszy. Wszystkim życzymy powodzenia i udanej zabawy!

[W. Krause]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-09 09:50:22)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-09 09:58:11)
Liczba odwiedzin: 671
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij