Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rodzina Wrońskich mistrzami Rodzinnego Turnieju Piłki Nożnej!

11 czerwca 2018

W niedzielę 10 maja, na sztucznej murawie żukowskiego stadionu przy ul. Książąt Pomorskich odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju udział wzięło 153 zawodników z 15 drużyn, złożonych z członków rodzin, które rywalizowały między sobą w dziesięciominutowych pojedynkach.

Drużyny w rundzie eliminacyjnej rozlosowane zostały do trzech grup. Przed rozpoczęciem turnieju odbyło się losowanie, którego dokonali przedstawiciele drużyn.

W grupie A zaprezentowały się Rodziny: Rychert, Miąskowscy, Bosz, Kąkol, Rybandt. W grupie B: Skrzyńscy, Szadach, Ptach, Choszcz, Jóskowscy. W grupie C: Teca, Kostuch, Polaszek, Wrońscy, Wnuk-Lipińscy.

Finałowy mecz przyniósł wiele emocji, gdyż zmierzyły się w nim dwie najsilniejsze drużyny tego dnia: Rodzina Wrońskich oraz Rodzina Kostuch. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a została nim Rodzina Wrońskich, która w swoich szeregach miała Mistrza Olimpijskiego Andrzeja Wrońskiego. Bronił on bronił dostępu do rodzinnej bramki tym razem jako bramkarz. W pojedynku finałowym przeciwnikiem Rodziny Wrońskich była Rodzina Kostuch. W normalnym czasie gry padł remis 1:1 i o końcowym sukcesie musiały zdecydować rzuty karne, te lepiej wykonywali zawodnicy Rodziny Wrońskich (4:3) i tym samym została ona mistrzem Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego w Żukowie na rok 2018.

W „małym finale” zmierzyły się drużyny reprezentujące Rodziny Bosz oraz Teca. Wynik meczu to 1:0 dla Rodziny Bosz i to oni zajęli trzecie miejsce.

Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Dekoracji zwycięzców jak i uczestników dokonali Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo, Andrzej Karczewski Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Żukowie oraz Aleksandra Rogalewska Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

Wylosowano również nagrodę niespodziankę, jaką był zestaw gier planszowych, którą wylosował dla Rodziny Ptach, jeden z najmłodszych członków Rodziny Wrońskich, Marcel.

 

Jacek Drążek


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-06-11 14:30:07)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-06-11 14:30:51)
Liczba odwiedzin: 427
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij