Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Realizujemy kolejne zadanie w ramach Budżetu Obywatelskiego!

24 sierpnia 2018

Budowa oświetlenia przy ulicy Parkowej w Żukowie była pierwszym zadaniem wybranym przez mieszkańców w ramach Żukowskiego Budżetu Obywatelskiego. Obecnie trwają roboty budowlane związane z realizacją inwestycji.

Jest to największe zadanie wykonywane do tej pory w ramach Budżetu Obywatelskiego. Ustawienie lamp planuje się jeszcze w sierpniu. We wrześniu powinny one już oświetlać ul. Parkową, a Spółka Komunalna planuje rozpocząć prace związane z remontem nawierzchni w tej części ulicy Parkowej. Odcinek ul. Parkowej, który podlega obecnie modernizacji jest całkowicie wyłączony z ruchu samochodowego i przeznaczony będzie wyłącznie jako pieszo-rowerowy ciąg spacerowy.

Wykonawcą prac jest firma Automix Energetyka Sp. z o.o. z Gdańska. Koszt inwestycji to ponad 177 tys. zł. Termin zakończenia zadania planowany jest na drugą połowę września br.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-08-24 14:56:27)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-08-27 08:41:15)
Liczba odwiedzin: 1121
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij