Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Prawie 170 uczestników Rodzinnego Turnieju Piłki Nożnej

10 czerwca 2019

W minioną niedzielę, na sztucznej murawie żukowskiego stadionu przy ul. Książąt Pomorskich odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju udział wzięło 168 zawodników z 14 drużyn, złożonych z członków rodzin, które rywalizowały między sobą w piętnastominutowych pojedynkach. Drużyny w rundzie eliminacyjnej rozlosowane zostały do czterech grup.

W grupie A zaprezentowały się Rodziny: Kąkol, Klasa, Płókarz, Szutenberg, w grupie B: Teca, Wrońscy, Malek, Arent,  w grupie C: Formela, Szadach, Kostuch, w gupie D: Bosz, Miąskowscy, Lejkowscy.

Finałowy mecz przyniósł wiele emocji, gdyż zmierzyły się w nim dwie najsilniejsze drużyny tego dnia: Rodzina Wrońskich oraz Rodzina Szutenberg. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a została nim Rodzina Szutenberg, która w pojedynku finałowym pokonała zeszłorocznych zwycięzców Rodzinę Wrońskich 2:0 i tym samym została mistrzem Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego w Żukowie na rok 2019.

W „małym finale” zmierzyły się drużyny reprezentujące Rodziny: Bosz oraz Kostuch. Wynik meczu to 3:1 dla Rodziny Kostuch.

Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Dekoracji zwycięzców oraz pozostałych uczestników dokonali: Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie Witold Szmidtke, Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Żukowie Andrzej Karczewski oraz Zastępca Dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Monika Spychalska. Wylosowano również nagrodę niespodziankę, jaką był zestaw gier planszowych, i którą wylosowali dla Rodziny Formela, jedni z najmłodszych uczestników zabawy rodzinnej: Laura Kostuch, Jakub oraz Kacper Bizewscy.

 

Tekst: Jacek Drążek / OKiS Żukowo

Foto: Anna Kozakowska / OKiS Żukowo


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-06-10 13:06:33)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-06-10 13:08:01)
Liczba odwiedzin: 238
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij