Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Pomóż rodzinie z Chwaszczyna! Trwa zbiórka.

31 października 2019

Trwa zbiórka na "nowy dach po pożarze, na nową nadzieję". Potrzebna pomoc dla mieszkańców Chwaszczyna, których dom płonął kilka dni temu. Pożar spowodował bardzo duże szkody, ale dzięki zbiórce każdy może pomóc.

https://zrzutka.pl/na-nowy-dach-po-pozarze-na-nowa-nadzieje - za pośrednictwem tej strony można włączyć się w zbiórkę, a trwa to dosłownie moment. Jak podkreślają poszkodowani „zniszczenia są ogromne- cały dach i stropy, okna, garaż i kotłownia. Zniszczeniu uległa instalacja wodna, elektryczna i ogrzewanie.”

- Moim marzeniem jest, aby święta udało się nam spędzić już w naszym rodzinnym domu; bezpiecznym, ze sprawnym dachem, przede wszystkim razem. Chciałabym dać mojej mamie właśnie taki prezent z okazji jej urodzin-chociaż odrobinę nadziei – mówią poszkodowani.

W akcję pomocy zaangażowała się również Gmina Żukowo, uruchamiając wszystkie prawnie dostępne metody pomocy. Z poszkodowanymi w kontakcie są Burmistrz Wojciech Kankowski oraz Zastępca Burmistrza Tomasz Szymkowiak.

- Gdy tylko dowiedzieliśmy się o pożarze nasze jednostki OSP zostały zadysponowane do pomocy w usuwaniu jego skutków – mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. – Jesteśmy również przygotowani na sytuację, gdyby potrzebne było mieszkanie zastępcze. Z całego serca zachęcam też do włączenia się w zbiórkę. Warto pomagać, a razem możemy zdziałać jeszcze więcej.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-10-31 12:49:14)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-10-31 12:49:33)
Liczba odwiedzin: 272
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij