Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Pomorskie Szlaki Kajakowe – Szlakiem Raduni

28 sierpnia 2018

Trwają prace związane z budową infrastruktury kajakowej na terenie Gminy Żukowo. 24 sierpnia odbyło się spotkanie robocze na placu budowy w Borkowie i Lniskach z przedstawicielami inwestora, wykonawcy, nadzoru inwestorskiego i projektanta.

Prace wykonawcze odbywają się również na budowie przystani w Żukowie. Zgodnie z założeniami referatów nadzorujących prace, jeszcze w 2018 roku udostępniona zostanie infrastruktura kajakowa amatorom wypoczynku wodnego na terenie Gminy Żukowo. Umowa na wykonanie prac związanych z utworzeniem elementów Pomorskich Szlaków Kajakowych - Szlakiem Raduni podpisana została 6 czerwca 2018 r. Całość inwestycji opiewająca na kwotę 2.198.931,73 zł.

Gmina Żukowo uzyskała na to zadanie dofinansowanie w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych ze środków unijnych w ramach Osi Priorytetowej 8 Konwersja RPO WP na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla działania nr 8.4. Wsparcie walorów atrakcyjności dziedzictwa przyrodniczego. Projekt „Pomorskie Szalki Kajakowe – Szlakiem Raduni”.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-08-28 13:25:58)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-08-28 13:58:34)
Liczba odwiedzin: 1153
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij