Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Pomorskie Szlaki Kajakowe – Szlakiem Raduni

8 czerwca 2018

6 czerwca 2018 r. w siedzibie Urzędu Gminy Żukowo podpisano umowy na wykonanie prac związanych z utworzeniem na terenie Gminy Żukowo elementów Pomorskich Szlaków Kajakowych - Szlakiem Raduni.

Na realizację powyższego projektu składa się budowa przystani kajakowej wraz z przenoską w Żukowie (rejon ul. 3-go Maja), przystani kajakowej w Rutkach (w rejonie mostu drogowego) oraz przenoski w Lniskach (rejon elektrowni wodnej). Obiekty w Leźnie i Rutkach wykona firma PRIM sp. z o.o. z Gdańska, natomiast za wykonanie infrastruktury w Żukowie odpowiadać będzie Firma Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Dzienisz z Borzestowskiej Huty.

Całość inwestycji opiewająca na kwotę 2.198.931,73 zł będzie spójnym elementem szlaków kajakowych na terenie województwa pomorskiego i wpisuje się w działania zmierzające do zwiększenia atrakcyjności turystycznej Żukowa.

Gmina Żukowo uzyskała na to zadanie dofinansowanie w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych ze środków unijnych w ramach Osi Priorytetowej 8 Konwersja Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla działania nr 8.4. Wsparcie walorów atrakcyjności dziedzictwa przyrodniczego. Projekt „Pomorskie Szalki Kajakowe – Szlakiem Raduni”.

Zakończenie prac przy inwestycji przewidziane jest na listopad br.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2018-06-08 08:42:57)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-06-08 14:04:40)
Liczba odwiedzin: 954
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij