Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Oddaj krew i spotkaj się ze sportowcami

8 marca 2019

Dnia 16 marca 2018, w sobotę od godziny 9.00 do 16.00 w Żukowie przy C.H. Byczkowski (ul. Gdańska 59A) Autobus Krwiodawstwa RCKiK z Gdańska umożliwi oddawanie krwi oraz zapisywanie się do bazy potencjalnych dawców szpiku. Będzie można również porozmawiać ze sportowcami różnych dyscyplin o ich pasji, zadać pytanie gdzie i jak uprawiać sport w gminie.

Kluby sportowe z Gminy będą mogły przedstawić swoją ofertę sportową, by każdy mógł się zastanowić jaka dyscyplina, gdzie i w jakim czasie może stać się jego drogą zdrowia.

Będzie również pieczony sękacz na żywym ogniu, a po jego upieczeniu ok. godzi. 13.00 degustacja przez odwiedzających.

Pani Maria Fall-Ławryniuk, dietetyczka i trenerka odchudzania przedstawi prelekcję na temat zdrowego odżywiania, umożliwi degustację koktajli dietetycznych, opowie jak i co jeść, aby lżej i radośniej żyć.

Planowane są również animacje i konkursy. Na zapisanie się do bicia rekordów Guinnessa nie ma już czasu, jednak jest duże prawdopodobieństwo stworzenia największego na świecie węża z medali, większego niż zapisane w rekordzie Guinnessa.

 

Fundacja Już Pomagam

Telefon w sprawach związanych z akcją  509 127 726


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-03-08 12:42:30)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-03-08 12:43:51)
Liczba odwiedzin: 156
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij