Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

OSP w Skrzeszewie będzie rozbudowana!

19 grudnia 2018

W najbliższych dniach rozpoczną się prace związane z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzeszewie. W tej sprawie została właśnie podpisana umowa ze zwycięzcą przetargu, firmą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Cyrzan z miejscowości Udorpie.

W ramach rozbudowy powstanie 295m2 nowej powierzchni z przeznaczeniem na garaże, pomieszczenia socjalne i biurowe.

- Każda inwestycja w ochotniczą straż pożarną, to niezwykle ważne zadanie z perspektywy bezpieczeństwa – podkreśla Wojeciech Kankowski, Burmistrz Gminy Żukowo. – Ochrona życia, zdrowia i mienia mieszkańców to kwestia priorytetowa, dlatego systematycznie wspieramy nasze jednostki OSP.

Prace zakończą się latem 2019 roku. Inwestycja kosztować będzie 1,15 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-01-03 14:28:21)
Liczba odwiedzin: 738
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij