Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Mieszkaniec Żukowa zagra z zespołem "Leszcze" na KFPP Opole 2019!

7 czerwca 2019

Konkurs Premier 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu OPOLE 2019 odbędzie się z udziałem Lucjana Sierpowicza, mieszkańca Żukowa, na co dzień trębacza grupy „Leszcze”!

Już po raz szósty „Leszcze’ wystąpią  na tym festiwalu. Tym razem grupa zaprezentuje opolskiej publiczności swój nowy utwór pod tytułem „Studniówka”. Piosenka to nostalgiczne wspomnienie tego pierwszego, dorosłego balu.

- Utwór ma charakter intymnego wyznania, które czyni wokalista Maciej Miecznikowski swojej studniówkowej partnerce. To utracona pierwsza dziewczyna, która porzuciła go dla innego. Przejmujące i chwytające za serce spojrzenie w przeszłość, pogodna refleksja nad szalonymi czasami młodości jak zawsze w tym składzie, jest trochę z przymrużeniem oka – mówią o swoim utworze „Leszcze”

Konkursu Premier na 56. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu z udziałem grupy Leszcze odbędzie się 15 czerwca, w trakcie trwania transmisji widzowie wybiorą najlepszy utwór za pomocą SMS. Zachęcamy do głosowania na zespół „Leszcze” z naszym Mieszkańcem w składzie!

Fot. Zespół „Leszcze”


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-06-07 08:54:42)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-06-07 08:54:58)
Liczba odwiedzin: 117
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij