Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Medal Mistrzostw Polski zawodnika GKS Żukowo

27 listopada 2019

Wojciech Serkowski z Gminnego Klubu Sportowego Żukowo zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski U23 w biegach przełajowych na dystansie 8km, których gospodarzem były Kaszuby!

Wojtek od lat będąc zawodnikiem ścisłej czołówki wywalczył upragniony medal indywidualnie w kategorii młodzieżowej (od stycznia będzie już seniorem).

Wcześniej wraz z Markiem Kowalskim i Łukaszem Kujawskim wywalczyli w drużynie brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów w Żaganiu w roku ubiegłym. Tak też GKS Żukowo drużynowo zdobyło brąz w kategorii juniorów.

Miła informacja dotarła z Ludowych Zespołów Sportowych, ponieważ GKS Żukowo sekcja lekkiej atletyki otrzymała List Gratulacyjny jako wiodący klub w roku 2019!

Źródło: GKS Żukowo


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2019-11-27 14:31:19)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2019-11-27 14:31:28)
Liczba odwiedzin: 117
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij