Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kongres Smart Metropolia 2018

10 września 2018

Smart Metropolia jest największą doroczną konferencją na temat obszarów metropolitalnych w kraju. W 2018 roku kongres odbędzie się po raz siódmy.

Tegoroczny kongres Smart Metropolia w perspektywie wyborów dla mieszkańców wskaże aktualne i perspektywiczne działania na rzecz umożliwienia wszystkim mieszkańcom sposobu życia w różnorodnej, skomunikowanej i inkluzywnej metropolii.

Kongres eksponuje aktualne, wiodące trendy społeczne, ekonomiczne, technologiczne i komunikacyjne oraz te perspektywiczne, wyznaczające kierunki wyborów dla mieszkańców metropolii na kolejne lata.

TERMIN
20-21 września 2018 r.

REJESTRACJA
Udział w Smart Metropolii jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja na stronie http://smartmetropolia.pl

MIEJSCE KONFERENCJI
AmberExpo to miejsce z charakterem. Ma niepowtarzalny, wyróżniający styl. Centrum pozwala nam na zapewnienie najlepszej jakości wydarzenia, zapewniając komfort odwiedzającym oraz prelegentom.

ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot (OMG-G-S) powstało w 2011 roku i zrzesza obecnie 57 gmin i powiatów. Celem stowarzyszenia jest wspieranie współpracy i koordynacji działań wszystkich podmiotów tworzących metropolię.

[Obszar Metropolitalny. Gdańsk Gdynia Sopot]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-09-10 07:54:16)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-09-10 07:54:28)
Liczba odwiedzin: 322
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij