Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Jarmark Bożonarodzeniowy z międzynarodowym charakterem

3 grudnia 2018

Choinka, regionalne wypieki, świąteczne występy, atmosfera zbliżających się świąt. Tak w skrócie opisać można kolejną edycję Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w miniony weekend odbył się w Żukowie.

Magię świąt dało się wyczuć na każdym kroku. Po dziedzińcu spacerował Św. Mikołaj, na scenie artyści prezentowali świąteczne piosenki, a z jarmarkowych stoisk wydobywał się zapach regionalnych potraw. Przybyli mogli spróbować dań od kół gospodyń wiejskich z gminy Żukowo, ale też od gości, którzy specjalnie na to wydarzenie przybyli setki, a nawet tysiące kilometrów. Mowa tu o reprezentacjach z gmin partnerskich : Saint Junien, Wendelstein i Gminy Świdnica. Goście z Francji i Niemiec nadali jarmarkowi międzynarodowego charakteru.

Równie ciekawie było na scenie. Publiczność rozgrzewali: Ania Karwan, Czarodzieje z Kaszub, Ewelina „Poblo” Pobłocka i wiele innych. Świetny koncert w Kościele pw. WNMP dał też Maciej Miecznikowski. Całość zakończyła się efektownym pokazem sztucznych ogni.

Relacja video:

Więcej zdjęć tutaj:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2018-12-03 09:06:11)
Informację zmodyfikował(a): Wojciech Kruk (2018-12-19 12:53:45)
Liczba odwiedzin: 743
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij