Aktualności - „Inwestycja w nauczyciela inwestycją w ucznia” w SP 2 w Żukowie - Gmina Żukowo

Menu główne

Narzędzia

Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
‹‹ powrót
Drukuj

Aktualności


Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

„Inwestycja w nauczyciela inwestycją w ucznia” w SP 2 w Żukowie

12 stycznia 2022

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie realizowany jest projekt „Inwestycja w nauczyciela inwestycją w ucznia”.

Głównym celem projektu jest nabycie nowych umiejętności, w tym językowych oraz dydaktycznych z użyciem TIK oraz ich wykorzystanie w praktyce na zajęciach lekcyjnych, głównie w oddziałach przedszkolnych i klasach I-III szkoły podstawowej przez nauczycieli biorących udział w mobilnościach zagranicznych w Hiszpanii i na Malcie.

W ramach realizowanego projektu nauczyciele matematyki i informatyki, techniki i geografii, edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego wzięli udział w kursach językowych i metodycznych w Hiszpanii i na Malcie, aby nabyć umiejętności komunikowania się w języku angielskim i wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy z uczniami oraz poznać nowe metody nauczania.


Po powrocie z mobilności nauczyciele podzielili się zdobytą wiedzą z innymi nauczycielami oraz zorganizowali szereg wydarzeń dla uczniów, np. ErasmusDays czy projekt etwinning.
W projekcie wzięli udział następujący nauczyciele: dyrektor szkoły Mirosława Żołna, Joanna Jażdżewska, Ewa Juc, Justyna Juńska-Nacel, Wioleta Krause oraz Teresa Pionk.

Projekt „Inwestycja w nauczyciela inwestycją w ucznia” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Kwota dofinansowania projektu wynosi 96 509,42 zł.

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie

 


Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2022-01-12)
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryPrzekierowanie do informacji na temat informacja o stanach pogodowych
Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plPrzekierowanie do strony Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Przekierowanie do strony Mapa Inwestycji Gminy Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Przejdź do:  (w nowym oknie): FaceBookPrzejdź do:  (w nowym oknie): TwitterPrzejdź do:  (w nowym oknie): YouTubePrzejdź do:  (w nowym oknie): Instagram
Zamknij