Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Inauguracja roku szkolnego w gminie Żukowo

6 września 2017

W tym roku uczniowie rok szkolny przywitali 4 września. W uroczystościach w Szkole Podstawowej nr 2 w Żukowie udział wziął burmistrz Wojciech Kankowski.

Dokładnie o godzinie 9:00 dyrektor Mirosława Żołna przywitała uczniów, życząc im sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Nauczycielom złożyła życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

Burmistrz witając uczniów, nauczycieli oraz rodziców życzył przede wszystkim wytrwałości, zadowolenia i powodzenia w kroczeniu ścieżkami edukacyjnymi zgodnymi z nową podstawą programową.

Dotychczasowe Gimnazjum nr 2 zostało przekształcone w Szkołę Podstawową Nr 2. Uczęszczać będą do niej uczniowie klasy 0, I i VII oraz klasy II i III gimnazjum.  Z myślą o najmłodszych (klasy 0 i I) przeprowadzono remont sześciu pomieszczeń. Zakupiono m.in. nowoczesne ławki i szafki oraz dostosowano toalety z myślą o wygodzie małych uczniów.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-09-06 15:23:40)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2017-09-06 15:26:06)
Liczba odwiedzin: 1703
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij