Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Henryk Miotk oraz Krzysztof Król z tytułem „Pasjonat Sportowej Polski”

31 października 2017

Miło nam poinformować, że laureatem tegorocznej edycji "Pasjonat Sportowej Polski" został dyrektor cyklu Kaszuby Biegają, Henryk Miotk oraz trener sekcji lekkoatletycznej GKS Żukowo, Krzysztof Król.

W środę, 25 października w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Sportowa Polska podczas której, wręczono laureatom wyróżnienia. Ponieważ Henryk Miotk nie mógł być obecny podczas gali w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, nagrodę w jego imieniu odebrał Przewodniczący Rady Miejskiej Witold Szmidtke. 27 października odbyła się gala V edycji Kaszuby Biegają podczas której  Burmistrz Wojciech Kankowski oraz przewodniczący Witold Szmidtke przekazali wyróżnienie Henrykowi Miotk.

"Pasjonat Sportowej Polski" to tytuł przyznawany już po raz 18 przez Klub Sportowa Polska osobom, które poprzez pracę zawodową i działalność społeczną przyczyniają się do upowszechniania kultury fizycznej, działają na rzecz sportu dzieci i młodzieży, aktywizują inne środowiska, a za sprawą swoich działań są wzorem i autorytetem dla mieszkańców, uczniów i sportowców. Celem przyznawania tytułu „Pasjonat Sportowej Polski” jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia.

Wśród gości honorowych Gali było wiele znaczących osób i wybitnych sportowców, m.in. Andrzej Supron, Irena Szewińska, Przemysław Babiarz, Rafał Brzozowski.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-10-31 08:12:52)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2017-10-31 08:26:45)
Liczba odwiedzin: 903
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij