Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Chwaszczyno wyróżnione w konkursie Piękna Wieś Pomorska

11 października 2018

11 października br. w Urzędzie marszałkowskim w Gdańsku, zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie Piękna Wieś Pomorska w kategoriach „Wieś” i „Zagroda”.

Konkurs promuje aktywny udział społeczności wiejskich w zrównoważonym rozwoju swojego otoczenia i poprawie jego estetyki oraz przyczynia się do identyfikacji i analizy możliwych do przeniesienia dobrych praktyk w zakresie rozwoju obszarów wiejskich. Gminę Żukowo reprezentowało Chwaszczyno, które to otrzymało nagrodę w kategorii "Wieś". Natomiast tytuł Najpiękniejszej Wsi Pomorskiej w tym roku otrzymała wieś Nowa Cerkiew z Gminy Morzeszczyn.

Organizatorem Konkursu Piękna Wieś Pomorska 2018 jest Województwo Pomorskie. Partnerami merytorycznymi i organizacyjnymi są urzędy gmin i starostwa powiatowe w województwie pomorskim.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2018-10-11 14:26:08)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-10-15 08:16:07)
Liczba odwiedzin: 314
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij