Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Budynek Urzędu Gminy przejdzie kompleksową modernizację

6 czerwca 2019

Jeszcze w czerwcu rozpoczną się prace modernizacyjne budynku Urzędu Gminy w Żukowie. Dziś popisana została umowa między Burmistrzem Wojciechem Kankowskim, a wykonawcą zadania, firmą Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Cyrzan z miejscowości Udorpie.

Znacznej zmianie ulegnie między innymi parter – najważniejszym elementem zadania będzie powstanie nowoczesnego punktu obsługi mieszkańców, w tym stanowisk Ewidencji ludności czy Dowodów osobistych. Metamorfozę przejdzie również hol i wejście do budynku.

- Modernizacja urzędu jest konieczna. Pomieszczania po OSP stoją teraz puste, więc tę przestrzeń chcemy jak najszybciej zagospodarować – mówi Burmistrz Gminy Żukowo. – Zależy nam przede wszystkim na tym, by Mieszkańcy mogli załatwić swoje sprawy jeszcze szybciej i wygodniej i właśnie z tą myślą rozpoczynamy to zadanie.

W budynku nie zabranie również udogodnień dla niepełnosprawnych, w tym widny. Duża zmianę przedzie także sala konferencyjna – miejsce nie tylko Sesji Rady Miejskiej oraz Młodzieżowej Rady Gminy, ale też spotkań i szkoleń. Nie zabraknie też pomieszczeń dla potrzeb organizacji pozarządowych.

WAŻNE! Na czas remontu niektóre zespoły/stanowiska zostaną przeniesione do budynku OSP w Żukowie, ul. Kościerska 2A. Wkrótce poinformujemy o czasowych zmianach.

Planowany termin zakończenia prac to listopad tego roku. Koszt inwestycji to około 2 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy.


Liczba odwiedzin: 363
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij