Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Budowa parkingu przy ul. Gdyńskiej w Żukowie

21 czerwca 2018

Ruszyły prace porządkowe przy budowie parkingu przy ul. Gdyńskiej w Żukowie.

Zakres robót budowlanych obejmuje m.in.: całkowitą rozbiórkę istniejących nawierzchni wraz z obramowaniem, rozbiórkę fragmentu ogrodzenia z siatki na słupkach betonowych, wykonanie koryta pod projektowane konstrukcje, wykopów, ustawienie krawężników i obrzeży betonowych. Wybudowana oraz przebudowana zostanie kanalizacja deszczowa i sanitarna. Powstanie sieć oświetleniowa wraz z punktami świetlnymi. Planowana jest budowa nawierzchni z kostki betonowej oraz obsianie terenów zielonych i nasadzenia zastępcze. Wykonane zostanie ogrodzenie panelowe z siatki stalowej oraz ustawione będą elementy małej architektury – stojaki na rowery, ławki, kosze na śmieci.
Parking będzie miał wyznaczone miejscami dla osób niepełnosprawnych i motocykli. Powstanie także droga dojazdowa do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego oraz chodnik wzdłuż budynku przy szkole podstawowej. Koszt całej inwestycji to ponad 1 mln zł.
23 maja br. rozstrzygnięty został przetarg na budowę parkingu. Umowa z firmą ELWOZ Sp. Z O.O podpisana została 29 maja br.


Liczba odwiedzin: 1430
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij