Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Komunikaty i ogłoszenia

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ważny komunikat dotyczący odbioru odpadów komunalnych w terminie od 12-17.11.2018 r.

26 października 2018

W związku z dniem wolnym od pracy 12 listopada 2018r. oraz nieczynnym składowiskiem w Szadółkach, odbiory odpadów komunalnych przez firmę SANIPOR w rejonie południowym (dotyczy miejscowości: Borkowo, Babi Dół, Glincz, Rutki, Skrzeszewo, Otomino, Przyjaźń, Niestępowo, Sulmin, Łapino Kartuskie, Widlino, Żukowo) przypadające począwszy od 12 listopada 2018r. zostaną przesunięte o jeden dzień tj. na 13 listopada i tak analogicznie pozostałe terminy, aż do soboty 17 listopada 2018r.

W przypadku rejonu północnego (dotyczy miejscowości: Chwaszczyno, Małkowo, Miszewo, Miszewko, Dąbrowa, Tuchom, Nowy Tuchom, Borowiec, Barniewice, Nowy Świat, Rębiechowo, Banino, Pępowo, Lniska, Leźno, Czaple) obsługiwanego przez firmę ELWOZ nie przewidziano zmian w odbiorze odpadów komunalnych w dniu 12 listopada 2018r.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-11-05 14:08:00)
Liczba odwiedzin: 1681
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij