Narzędzia
Menu lewe
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Informacje dla mieszkańców
- Aktualności
Stypendium Rady Miejskiej i Burmistrza Gminy Żukowo – trwa nabór wniosków
Do 20 lipca 2026 r. można składać wnioski o Stypendium Rady Miejskiej i Burmistrza Gminy Żukowo. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczących się na terenie Gminy Żukowo, którzy mogą pochwalić się osiągnięciami naukowymi, sportowymi lub artystycznymi.
- Każde osiągnięcie młodych mieszkańców naszej gminy jest powodem do dumy. Stypendia są formą docenienia ich zaangażowania, systematycznej pracy oraz talentów rozwijanych zarówno w szkole, jak i poza nią - podkreśla Mariola Zmudzińska Burmistrz Gminy Żukowo.
Stypendium można otrzymać m.in. za:
- osiągnięcia w konkursach, olimpiadach lub innych formach rywalizacji naukowej,
- sukcesy naukowe, sportowe lub artystyczne.
Wnioski wraz z dokumentacją potwierdzającą osiągnięcia można składać:
- osobiście w Urzędzie Gminy w Żukowie,
- drogą elektroniczną.
Zachęcamy do składania kompletnych wniosków po zakończeniu roku szkolnego. Jednym z wymaganych załączników jest kserokopia świadectwa potwierdzająca pobieranie nauki na terenie gminy Żukowo.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad przyznawania stypendiów, wymaganych dokumentów oraz wzory formularzy dostępne są w załącznikach poniżej.
Pliki do pobrania:
Wnioski (DOCX, 31.11 KB, ilość pobrań: 311)
Uchwała nr XLIII/585/2022 (PDF, 753.99 KB, ilość pobrań: 305)
Zmiana do uchwały (PDF, 180.11 KB, ilość pobrań: 220)

















