Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Sesja Rady Miejskiej - składy komisji wybrane

28 listopada 2018

Rada Miejska w Żukowie wybrana w tegorocznych wyborach spotkała się na drugiej sesji tej kadencji. Zdecydowana większość podjętych uchwał dotyczyła powołania komisji.

Ich skład prezentuje się następująco:

 

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Łukasz Słodzinka

Członek komisji: Jacek Fopke

Członek komisji: Mariola Zmudzińska

Członek komisji: Jarosław Wójcik

Członek komisji: Maria Byczkowska

 

Komisja Budżetowa

Przewodniczący: Jacek Fopke

Członek komisji: Grzegorz Tokarski

Członek komisji: Łukasz Słodzinka

Członek komisji: Albin Bychowski

Członek komisji: Waldemar Dampc

 

Komisja Komunalna

Przewodniczący: Paweł Koreń

Członek komisji: Jolanta Wiercińska

Członek komisji: Grzegorz Tokarski

Członek komisji: Tyberiusz Treder

Członek komisji: Urszula Teska

 

Komisja Rolna

Przewodniczący: Tadeusz Klawikowski

Członek komisji: Andrzej Karczewski

Członek komisji: Krystian Gachewicz

Członek komisji: Paweł Koreń

Członek komisji: Waldemar Dampc

 

Komisja Ochrony Zdrowia

Przewodniczący: Jarosław Wójcik

Członek komisji: Albin Bychowski

Członek komisji: Jerzy Żurawicz

Członek komisji: Tyberiusz Treder

Członek komisji: Grzegorz Tokarski

 

Komisja Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego

Przewodniczący: Urszula Teska

Członek komisji: Krystian Gachewicz

Członek komisji: Jolanta Wiercinska

Członek komisji: Andrzej Karczewski

Członek komisji: Tomasz Pellowski

 

Komisja Oświaty i Kultury

Przewodniczący: Maria Byczkowska

Członek komisji: Adam Stromski

Członek komisji: Tyberiusz Treder

Członek komisji: Łukasz Szłodzinka

Członek komisji: Albin Bychowski

 

Komisja Statutowo-Regulaminowa

Przewodniczący: Waldemar Dampc

Członek komisji: Witold Szmidtke

Członek komisji: Stefan Gruba

 

Komisja Przetargowa

Przewodniczący: Krystian Gachewisz

Członek komisji: Witold Szmidtke

Członek komisji: Urszula Teska

Członek komisji: Jarosław Wójcik

Członek komisji: Jacek Fopke

 

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji

Przewodniczący: Andrzej Karczewski

Członek komisji: Tadeusz Klawikowski

Członek komisji: Waldemar Dampc

Członek komisji: Witold Szmidtke

Członek komisji:  Paweł Koreń

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący: Jolanta Wiercińska

Członek komisji: Adam Okrój

Członek komisji: Maria Byczkowska

Członek komisji: Paweł Koreń

Członek komisji:  Taduesz Klawikowski


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2018-11-28 12:34:16)
Informację zmodyfikował(a): Piotr Lewna (2018-11-28 12:38:13)
Liczba odwiedzin: 499
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góry



Dziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij