Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zapraszamy na konsultacje ws. Systemu Roweru Metropolitalnego MEVO

26 listopada 2018

Żukowo i pozostałe 13 gmin metropolii, w których wkrótce uruchomiony zostanie rower publiczny MEVO, poddają się europejskim audytowi BYPAD. To narzędzie oceny polityki rowerowej (nazwa to akronim od Bicycle Policy Audit) zostało opracowane przez międzynarodowe grono ekspertów rowerowych. Służy do profesjonalnego planowania polityki rowerowej miasta, gminy, a także regionu.

W środę (5 grudnia br.) w godz. od 12.00 do 16.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Żukowie przy ul. Gdańska 52 odbędą się otwarte konsultacje. Podczas ich trwania każdy będzie mógł wziąć udział w uzgodnieniu wspólnego stanowiska i ustalaniu propozycji poprawy jakości polityki rowerowej. Serdecznie zapraszamy!


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Piotr Lewna (2018-11-26 15:05:22)
Informację zmodyfikował(a): Radosław Cebela (2018-12-05 08:58:30)
Liczba odwiedzin: 216
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij