Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

550 biegaczy przyjedzie na Wielki Finał Kaszuby Biegają do Przyjaźni!

5 października 2018

Już w najbliższą niedzielę 7 października, odbędzie się VI Bieg Przyjaźni Pamięci 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty. Wydarzenie będzie ostatnią imprezą tegorocznego, VI Cyklu Kaszuby Biegają. Na startach zgromadzi się 550 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Trasa biegu głównego, który wystartuje o godz. 13.00, liczy 15 km. Wiedzie przez Przyjaźń, Otomino, Glincz oraz Skrzeszewo (wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę w kaszubskich barwach, a na mecie pamiątkowy medal. Najszybsi uczestnicy otrzymają nagrody finansowo-rzeczowe. Imprezę zakończy losowanie nagród.

W Przyjaźni pobiegną na „5”. Rywalizacji podejmą się także dzieci i młodzież.

Po raz pierwszy w historii chętni pobiegną na 5 km. Bieg „Przyjaźń na 5”  (godz. 13.05) został przygotowany dla wszystkich tych, którzy nie czują się na 15 km, a chcą być z nami.

Swój finał będą miały także dzieci i młodzież, gdyż odbędzie się ostatni etap Cyklu Małe Kaszuby Biegają 2018 (godz. 11.10). Dla każdego przygotowano dystans. Na starty zapraszamy wszystkich – od maluszków, po dojrzałą młodzież. Swoje pole do popisu będą miały całe rodziny. Odbędzie się także Bieg Przedszkolaka.

Zapisy będą prowadzone także w dniu imprezy od godz. 9.30.

Na wydarzenie zapraszają Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojciech Kankowski – Burmistrz Gminy Żukowo oraz Henryk Miotk – Dyrektor Kaszuby Biegają.

Szczegółowy program: https://bit.ly/2IybW8e

Zapisy: http://biegprzyjazni.cyklkb.pl

[tekst: Zespół Kaszuby Biegają]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-10-05 08:19:22)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-10-05 08:23:47)
Liczba odwiedzin: 470
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij