Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Dewastacji Psich Pakietów ciąg dalszy

4 października 2018

Przypomnijmy, na początku czerwca ustawiono w Żukowie 30 dystrybutorów z woreczkami na psie odchody, tzw. Psi Pakiet. Projekt został zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

Pomysłodawcy czyli mieszkańcy oddali swoje głosy na realizację projektu. Został on wykonany ze wspólnych środków które z tego tytułu zostały zabezpieczone w budżecie Gminy. Przeznaczona kwota na realizację projektu wyniosła 40 tys. zł. Wykonanie oraz montaż dystrybutorów pochłonął ponad 16 tys. zł, a pozostałą kwotę planowano przeznaczyć na materiały eksploatacyjne.

Ze względu na brak poszanowania dobra wspólnego (jeśli dewastacje w dalszym ciągu będą się powtarzały) rozważane jest rozmontowanie Psich Pakietów.

[tekst: Łukasz Młyński]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-10-04 08:09:52)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-10-04 08:10:55)
Liczba odwiedzin: 487
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij