Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gmina Żukowo po raz kolejny z certyfikatem „Samorządowy Lider Edukacji"

2 października 2018

Gmina Żukowo, po raz kolejny została laureatem Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”.

"Komisja Certyfikacyjna potwierdziła, że działalność oświatowa Gminy Żukowo zasługuje na najwyższe uznanie, gdzyż prowadzona jest efektywnie, nowocześnie, skutecznie, w oparciu o najwyższe standardy jakościowe. Gmina Żukowo należy do elitarnego grona polskich JST, które zadania edukacyjne traktują nie tylko priorytetowo, ale podejmują je w sposób wręcz wzorcowy, wdrażając rozwiązania zaskakujące swoją nowoczesnością, prekursorstwem, wysoką wartością dla interesariuszy lokalnych czy zgodnością z ich potrzebami." - informuje Przemysław Ruta, Sekretarz Programu "Samorządowy Lider Edukacji".

13 października 2018 roku w Auli Collegium Nowodworskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się Wielka Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”, podczas której nastąpi uroczyste wręczenie certyfikatów za działalność w sferze lokalnej polityki oświatowej.

Certyfikaty akredytacyjne wręczone zostaną po raz ósmy przez zespół ekspertów reprezentujących środowiska naukowe i czołowe polskie uniwersytety. Komisji Ekspertów złożona jest z naukowców reprezentujących wybrane polskie uczelnie (m.in. Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Śląski, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II).

Więcej informacji na stronie: www.lider-edukacji.pl


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-10-02 14:01:02)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-10-02 14:27:34)
Liczba odwiedzin: 615
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij