Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Międzynarodowe Sympozjum Rzeźby w Granicie Kartuzy

14 września 2018

Geometria kamienia – poszukiwanie formy” - Międzynarodowe Sympozjum rzeźbiarskie w granicie, Kartuzy 03.09.2018 - 22.09 2018

10 uczestników, z kraju i za granicą.

Planowanymi efektami Sympozjum jest powstanie obiektów rzeźbiarskich i osadzenie ich w przestrzeni publicznej na terenie Gminy Kartuzy w kontekście zaistniałej architektury oraz przybliżenie szerszemu gronu odbiorców historii rzeźby w kamieniu oraz współczesnej sztuki materiałowej. W trakcie sympozjum planowane są wykłady oraz prezentacje poświęcone nowym technologiom obróbki kamienia oraz trendom panującym w sztuce współczesnej przygotowane przez zaproszonych gości.

Geometria kamienia, kształtowanie nowoczesnej formy, w kontekście zaistniałej przestrzeni to niestandardowe zmierzenie się z klasycznym warsztatem przy użyciu nowatorskich osiągnięć techniki oraz nietypowych rozwiązań formalnych.

Celem zadania jest propagowanie techniki rzeźbiarskiej wśród osób niezwiązanych ze sztuką oraz promowanie nowoczesnej formy przestrzennej.

Organizatorami Sympozjum jest Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku Wydział Rzeźby i Intermediów, Gmina Kartuzy oraz Galeria Refektarz. Wernisaż po Sympozjum 21.09.2018, godzina 15.00.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2018-09-14 07:46:34)
Informację zmodyfikował(a): Wojciech Kruk (2018-09-14 07:48:12)
Liczba odwiedzin: 299
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij