Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Nakręć przyszłość swojego miasta i zabierz głos podczas kongresu Smart Metropolia - Konkurs dla młodzieży

10 września 2018

Lubisz kręcić filmy z udziałem swoich przyjaciół i rodziny? Zastanawiasz się, jak Twoje miasto będzie wyglądać za 30 lat? W Twojej najbliższej okolicy brakuje miejsc do spędzania wolnego czasu? – nakręć film i weź udział w dyskusji na temat przyszłości swojego miasta podczas Kongresu Smart Metropolia! Wyraź swoją opinię i dyskutuj z burmistrzami i naukowcami. Pokaż wszystkim, w jakim miejscu chciałbyś żyć i miej wpływ na przyszłość swojego miasta!

Smart Metropolia jest największą doroczną konferencją poruszającą tematykę miejską i metropolitalną. Zależy nam na włączaniu młodzieży w budowanie wspólnej przyszłości. Formuła konkursu daje szansę zaproszenia do wspólnej dyskusji młodych i ambitnych ludzi, których dzisiaj nie znamy, a są pełni pomysłów i potencjału.

Jak wziąc udział w konkursie?

Filmy powinny trwać od 90-120 sekund - forma przekazu jest dowolna! Konkurs rozpoczyna się 27 sierpnia, a kończy się 14 września o godzinie 16:00. Warunkami formalnymi starania się o stypendium jest wysłanie zgłoszenia, dostarczenie drogą mailową lub osobiście pracy konkursowej oraz zgody rodzica na udział w konkursie, obecność na uroczystym ogłoszeniu wyników oraz aktywny udział w roli prelegenta/mówcy podczas panelu „Metropolia dla mieszkańców przyszłości” w ramach Kongresu Smart Metropolia 2018, który odbędzie się w dniach 20-21 września. Prace konkursowe rozpatrywane będą podczas posiedzenia komisji w dniach 14 – 18 września 2018 roku. Zwycięzcy otrzymają m.in. nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł oraz wezmą udział w roli panelistów 20 września w trakcie panelu "Metropolia dla mieszkańców przyszłości" podczas tegorocznej edycji Kongresu. 

Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie konkursu.

Pliki do pobrania:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-09-10 07:58:23)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-09-10 07:59:18)
Liczba odwiedzin: 307
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij