Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rozprawa dot. OMT przyspieszona

5 września 2018

27 sierpnia do Urzędu Gminy w Żukowie wpłynęło pismo z Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie, zawiadamiające o wyznaczeniu na dzień 14 listopada br. rozprawy ze skargi kasacyjnej w sprawie postępowania środowiskowego dotyczącego budowy Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta.

Jest to odpowiedź na pismo Burmistrza Wojciecha Kankowskiego, ponownie wnoszącego prośbę do Prezesa NSA o przyspieszenie rozprawy. Przypominamy, ze wielokrotnie już sąd przychylał się do składanych wniosków o przyspieszenie rozprawy dla tak ważnej inwestycji dla gminy i Pomorza jaką jest Obwodnica Metropolitalna Trójmiasta wraz z obwodnicą Żukowa. Powołano również przy gdańskim oddziale GDDKiA specjalny zespół do przygotowania projektów w formule PPP, który ma koordynować działania przyspieszające rozpoczęcie realizacji zadania.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-09-05 14:22:11)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-09-05 14:27:52)
Liczba odwiedzin: 532
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij