Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Unieważnienie konkursu „Czyste Powietrze Pomorza”

13 lipca 2018

Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku  unieważnił  konkurs „Czyste Powietrze Pomorza” (edycja 2018), w ramach którego były przyjmowane i rozpatrywane wnioski od mieszkańców gminy Żukowo na dofinansowanie zadania polegającego na modernizacji źródła energii cieplnej.

WFOŚiGW w Gdańsku jako powód unieważnienia konkursu podał, że obecnie zostało podpisane porozumienie pomiędzy 16 WFOŚiGW, z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Bankiem Ochrony Środowiska, którego celem jest  realizacja Krajowego Programu „Czyste  Powietrze”.

Obecnie  WFOŚIGW w Gdańsku informuje, że nowy krajowy program realizowany będzie przez najbliższe 10 lat i obejmował będzie dofinasowanie zadań między innymi wymiany kotłów opalanych węglem  bezpośrednio dla osób fizycznych.

Ponadto Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że wszystkie zainteresowane osoby, które złożyły wniosek w tut. Urzędzie na dofinansowanie wymiany kotłów węglowych, będą mogły wziąć udział w planowanym naborze wniosków przez WFOŚiGW w Gdańska do KRAJOWEGO PROGRAMU „Czyste Powietrze”.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w WFOŚiGW w Gdańsku, ul. Rybaki Górne 8, tel.: (58) 743 18 00, (58) 301 91 92  lub na stronie:

 

https://wfos.gdansk.pl/konkursy/czyste-powietrze-pomorza-edycja-2018

https://wfos.gdansk.pl/wiadomosci/spotkanie-informacyjne-w-sprawie-realizacji-krajowego-programu-priorytetowego-czyste


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Wojciech Kruk (2018-07-13 09:13:08)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-07-13 14:54:58)
Liczba odwiedzin: 754
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij