Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Ktoś niszczy dystrybutory z „Psiego pakietu”

22 czerwca 2018

Dystrybutory na psie odchody, po niespełna miesiącu od ich ustawienia, są dewastowane – ktoś rozrzuca woreczki oraz wyrywa drzwiczki. To przejaw bezmyślnego wandalizmu i nieposzanowania wspólnej własności.

Z początkiem czerwca w Żukowie ustawionych zostało 30 dystrybutorów z woreczkami na psie odchody. Przypomnijmy, że projekt został zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Pomysłodawcami ustawienia dystrybutorów byli mieszkańcy miasta, którzy oddali swoje głosy na realizację projektu. Wykonany został on ze wspólnych środków zabezpieczonych w budżecie gminy. Koszt realizacji zadania to 40 tys. zł., z czego montaż dystrybutorów wyniósł ponad 16 tys. zł, a pozostała kwota przeznaczona została na uzupełnianie dystrybutorów.

Prosimy o uszanowanie naszego wspólnego dobra!

[tekst: Beata Bujnowska-Kowalska]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-06-22 08:31:28)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-06-22 14:10:59)
Liczba odwiedzin: 873
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij