Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
logo GTS - powiększ

Chemia Teatru w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

17 maja 2018

Zapraszamy nauczycieli, uczniów, pasjonatów przedmiotów ścisłych i teatru, oraz osoby, które chcą poznać tajniki eksperymentów chemicznych i zasady funkcjonowania sceny teatralnej, na interesujące warsztaty, będące powiązaniem przedmiotów ścisłych i edukacji artystycznej, pod nazwą „Chemia Teatru”. Program skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych.

W czterech ciekawych blokach tematycznych uczestnicy zajęć będą mogli poznać magiczną historię Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, oraz przekonać się na własne oczy jak powstaje dym do efektów specjalnych, dżin w butelce czy niewidzialny list. A co najważniejsze, podczas naszych zajęć, uczniowie będą mogli sami wcielić się w role aktorów i twórców spektakli, konstruując własne rekwizyty sceniczne oraz wykonując zadania niezbędne do wykreowania widowiska teatralnego. Zajęcia odbywają się w GTS wybrane poniedziałki, w godzinach 9:00-14:15. Przeznaczone są dla grup zorganizowanych, liczących minimalnie 22 osoby, a maksymalnie 25 osób.

Koszt udziału – 65 zł od osoby

W bieżącym roku szkolnym pozostały wolne terminy: 21 i 28 maja oraz 4 i 11 czerwca.

Informacje na temat projektu i wolnych terminów:
Anna Markowska – koordynator projektu
+48 608658604
chemia.teatru@teatrszekspirowski.pl

[Teatr Szekspirowski]

Pliki do pobrania:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-17 09:22:43)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-17 09:26:10)
Liczba odwiedzin: 192
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij