Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Sucovia CUP IV turniej Masters Pomorze.

9 maja 2018

20 maja w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie odbędzie się turniej sportowy Sucovia Cup, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2018. Turniej zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Żukowo – Wojciecha Kankowskiego.

Turniej Sucovia Cup odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami gry Baszka Méster Sport w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania. Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button. 

Turniej zostanie rozegrany w Hali  Sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza 16. Drużyny czteroosobowe należy zgłaszać w dniu imprezy w godz. 12 – 12.50. O godz. 13.10 rozpoczną się zmagania. 

W turnieju udział weźmie drużyna reprezentująca OKiS Żukowo, czyli OKiS Eleven Żukowo, składająca się z uczestników organizowanego przez ośrodek programu nauki gry w Baśkę.

Na turniej zaprasza Aleksandra Rogalewska, Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie. Zmagania odbędą się pod patronatem Burmistrza Żukowa Wojciecha Kankowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke. 

[nadesłane]


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-09 09:04:27)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-05-09 09:04:44)
Liczba odwiedzin: 191
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij