Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Żukowskie Lato Muzyczne 2017

22 czerwca 2017

Na dziedzińcu kościoła WNMP w każdą niedzielę lipca zagości Żukowskie Lato Muzyczne.

Plenerowe koncerty tradycyjnie odbywają się o godz. 16:00 na dziedzińcu kościoła pw. WNMP w Żukowie. W tym roku muzyczną ucztę rozpoczniemy od koncertu Berlin Guitar Quartet. Posłuchać będzie można także piosenek z repertuaru polskich wokalistek Anny German, Anny Jantar, Heleny Majdaniec, Hanki Ordonównej w wykonaniu Anny Federowicz i Szymona Sutora. Na scenie zagoszczą także m.in. zespół Labour Project z muzyką bałkańską, żydowską i klezmarską oraz Jan Konop Big Band z repertuarem Franka Sinatry. Coś dla siebie znają tu miłośnicy operetki i muzyki rozrywkowej.

Patronat nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski, proboszcz parafii pw. WNMP w Żukowie Krzysztof Sagan. Fundatorem kwiatów dla artystów jest Kwiaciarnia „Grażka” w Żukowie.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-06-22 15:32:38)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-06-22 15:34:43)
Liczba odwiedzin: 1403
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij