Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Rusza nowa linia autobusowa w Gminie Żukowo

9 lutego 2018

Od 12 lutego trasa linii autobusowej 174 z gdańskich Siedlec prowadzić będzie do Starej Piły. Oznacza to, że mieszkańcy Sulmina, Niestępowa i Starej Piły zyskają nowy bezpośredni dojazd do Gdańska.

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Gdańskiem wielu mieszkańców naszej gminy zyska lepszy dojazd do swoich miejsc pracy. Autobus 174 kursować będzie z Siedlec w Gdańsku przez Otomin ul. Słoneczną, Sulmin i Niestępowo zawracając w Starej Pile na pętli przy skrzyżowaniu z ul. Dworcową. Przystanków na terenie naszej gminy będzie 7.  Dwa w Sulminie, cztery w Niestępowie i jeden w Starej Pile. Nazwy przystanków na nowym odcinku trasy zaczynając od przystanku Otomin – Pętla w kierunku Starej Piły są następujące: Sulmin Stajnia, Sulmin, Niestępowo-Sulmińska, Niestępowo-Gdańska, Niestępowo-Szkoła, Niestępowo-Do Zdroju, Stara Piła.

Na stronie internetowej ZTM Gdańsk, pojawił się już nowy rozkład jazdy. Przewiduje on 6 kursów w ciągu dnia ze Starej Piły przez Otomin w kierunku Gdańska. Pierwszy kurs ze Starej Piły w kierunku Gdańska następuje o godz. 6:13 a ostatni o godz. 20:31. Z przystanku Otomin-Pętla pierwszy kurs w kierunku Sulmina i Niestępowa do Starej Piły planuje się o godz. 5:54, a ostatni o godz. 20:02.

Mapa z przebiegiem trasy znajduje się w galerii.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2018-02-09 11:50:30)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2018-02-09 11:53:45)
Liczba odwiedzin: 2685
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij