Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Przerwana seria zwycięstw SPR GKS Żukowo

13 listopad 2017

W niedzielę 12 listopada, drużyna rozegrała kolejny mecz ligowy. Tym razem w Olsztynie, gdzie jako goście rywalizowali z OKPR Warmia Energa Olsztyn. Niestety nie udało się podtrzymać doskonałej serii zwycięstw.

Do 17 minuty meczu, zawodnicy SPR GKS próbowali dotrzymać kroku, bardziej doświadczonemu zespołowi z Olsztyna. Po bramkach Szymona Adamczyka, Filipa Wiczkowskiego oraz Damiana Didyka, na tablicy wyników widniał remis 17:17. Później skuteczniej trafiali gospodarze i na zakończenie pierwszej połowy schodzili z sześciobramkową przewagą.

Pierwsze 10 minut drugiej części gry, to dalsza dominacja drużyny z Warmii. W 41 minucie meczu prowadzili już 24:13. Co prawda, od tej pory SPR GKS zaczął grać lepiej, jednak w tym dniu, to Olsztynianie byli zdecydowanie lepszą drużyną. Wynik byłby trochę lepszy, gdyby zawodnicy z Żukowa skuteczniej egzekwowali rzuty karne. W całym meczu łącznie na osiem prób nie wykorzystali aż czterech.

Na kolejny mecz zapraszamy do hali sportowo-widowiskowej w Żukowie już 18 listopada. Przeciwnikiem będzie Mazur Sierpc.

Szczegółowe informacje o zbliżających się meczach oraz galerię zdjęć z meczu można zobaczyć na profilu drużyny na portalu Facebook (SPR GKS Żukowo). Serdecznie zapraszamy

SPR GKS Żukowo – OKPR Warmia Energa Olsztyn 35 : 26 (16 : 10)

Warmia Olsztyn: Gawryś, Pikura, Kłodziński – Królik 1, Dzido 2, Pasymowski, Sikorski 6, Golks 2, Żółtak 4, Krawczyk, Deptuła 3, Dzieniszewski 7, Malewski 6, Koledziński 4.