Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
[fot. UG Żukowo] Podziękowania dla strażaków! - powiększ

Podziękowania dla strażaków!

14 sierpnia 2017

Pragnę serdecznie podziękować druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Żukowo za zaangażowanie i trud włożony w działania usuwania skutków nawałnicy, która w nocy z 11 na 12 sierpnia br. dotknęła również tereny naszej gminy, jak również za działania związane z zalaniami w skutek opadów, które wystąpiły w lipcu w gminie Żukowo.
Bardzo dziękuję za Waszą postawę i służbę na rzecz drugiego człowieka.

Burmistrz Gminy Żukowo

Wojciech Kankowski


 

Informujemy, że strażacy z OSP Żukowo, Chwaszczyno, Sulmin oraz Skrzeszewo wsparli druhów z rejonu powiatu chojnickiego przy usuwaniu skutków nawałnicy.

W gminie Żukowo, w wyniku żywiołu zniszczony został jeden budynek mieszkalny. Burmistrz Gminy Żukowo udzieli pomocy finansowej poszkodowanym osobom. Gmina wystąpi o dofinansowanie ze środków finansowych z rezerwy celowej budżetu państwa – Przeciwdziałanie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych, które zostały uruchomione przez Departament Ochrony Ludności i Zarządzania Kryzysowego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, dotyczące szacowania powstałych w wyniku frontu burzowego strat i możliwości uzyskania pomocy socjalnej.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-08-14 09:25:27)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-08-16 14:14:23)
Liczba odwiedzin: 2038
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij