Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Inwestycje

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Podpisanie umowy na budowę ul. Fredry w Żukowie

19 maj 2017

18 maja 2017 r. zawarto umowę na budowę ul. Fredy w Żukowie. Wykonawcą prac jest przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Dominik Brzeziński z miejscowości Sznurki k. Brodnicy Górnej.

Wartość umowy opiewa na kwotę 531.133,85 zł brutto. Oficjalne przekazanie terenu budowy Wykonawcy zaplanowano na 24 maja 2017 r. W ramach inwestycji powstanie nawierzchnia drogi z kostki betonowej, chodnik jednostronny, zostanie wybudowany brakujący odcinek kanalizacji sanitarnej oraz usunięte zostaną kolizje z infrastrukturą techniczną. Według deklaracji Wykonawcy  prace budowlane rozpoczną się na przełomie maja/ czerwca 2017 r. Informacje na temat etapów prac będą przesyłane na bieżąco.

Budowa ulicy Fredy w Żukowie to jedna z większych realizowanych inwestycji drogowych w Gminie w 2017r. W trakcie realizacji jest również ul. Mickiewicza w Chwaszczynie oraz ul. Borowiecka w Baninie. Planowana jest również budowa ul. Tuchomskiej w Baninie. Co roku na terenie gminy realizowane są również zadania związane z wykonaniem nawierzchni asfaltowej.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-05-22 08:01:57)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-05-22 08:02:58)
Liczba odwiedzin: 1777
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij