Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Musical KAROL o życiu Papieża w Łodzi i Gdańsku

14 lipiec 2017

Po wielkim sukcesie  światowej premiery musicalu "Karol" w Krakowie (owacja na stojąco 9 tys. widzów), zapraszamy na kolejne spektakle pierwszego polskiego musicalu o życiu Św. Jana Pawła II: w Łodzi (20 października 2017) oraz Gdańsku (12 listopada 2017). 

Wystąpią m.in. Edyta Geppert, Anna Wyszkoni, Piotr i Wojciech Cugowscy, Agnieszka Kaczorowska oraz Jacek Kawalec (w roli Ojca Świętego).

Musical "Karol" to wielkie widowisko taneczne, aktorskie i wokalne, stworzone na podstawie biografii Jana Pawła II. Musical jest niezwykłą, utrzymaną w konwencji muzyki współczesnej, opowieścią o życiu Papieża-Polaka i polskiej historii XX wieku.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia niezwykłego widowiska z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Szczegółowe informacje na stronie www.musical-karol.pl

Bilety już dostępne - kliknij tutaj!

UWAGA!!! Zapraszamy do skorzystania z promocji "Muzyczne wakacje". Przy zakupie biletu zbiorowego dla co najmniej 25 osób w terminie do 20 lipca 2017 roku , zapewnimy Państwu 2 bilety bezpłatne, np. dla opiekunów grupy.

Zapraszamy na spektakle musicalu "Karol" w Łodzi (Atlas Arena) i Gdańsku / Sopocie (Ergo Arena): www.musical-karol.pl


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-07-14 08:33:44)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2017-07-14 08:34:19)
Liczba odwiedzin: 396
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij