Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Konferencja „Przyjazna edukacja i wspieranie rozwoju dziecka z autyzmem”

20 marzec 2017

3 kwietnia w Centrum Zarządzania Kryzysowego w Żukowie odbędzie się konferencja związana z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Organizatorem spotkania jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żukowie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Świat Autyzmu” z Kartuz. Jego celem jest poszerzanie wiedzy oraz kompetencji w zakresie edukacji i terapii uczniów z autyzmem, a także wspieranie działań podejmowanych przez rodziców i nauczycieli z terenu powiatu kartuskiego, pracujących z uczniem z autyzmem.

Przedsięwzięcie ma zwrócić uwagę społeczeństwa na osoby z autyzmem znajdujące się w najbliższym otoczeniu oraz wspomóc integrację środowiska rodziców, terapeutów, nauczycieli i specjalistów zaangażowanych w rozwój dziecka z autyzmem. Konferencja, podczas której prelekcje wygłoszą praktycy i specjaliści jest odpowiedzią na potrzeby rodzin i osób związanych z edukacją i terapią osób z autyzmem.

Konferencja „Przyjazna edukacja i wspieranie rozwoju dziecka z autyzmem”
3 kwietnia, godz.10:00 – 18:00
Centrum Zarządzania Kryzysowego w Żukowie


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-03-20 15:43:29)
Liczba odwiedzin: 387
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij