Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Komunikaty i ogłoszenia

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Komunikat Burmistrza Gminy Żukowo

15 marzec 2017

Burmistrz Gminy Żukowo informuje, że w związku z rozpoczęciem robót budowlanych polegających na budowie drogi ul. Mickiewicza w Chwaszczynie w dniach 16 marca – 12 maja 2017 r. nastąpią utrudnienia w ruchu na wskazanym odcinku drogi.

Powyższe ma związek z budową ulicy Mickiewicza na odcinku 500 mb wraz z budową kanalizacji deszczowej i modernizacją sieci wodociągowej. Ulica Mickiewicza zyska nawierzchnię z kostki betonowej wraz z chodnikiem po obu stronach jezdni oraz zatoką postojową na wysokości szkoły.

Z dniem 16 marca 2017 r. roboty zostaną rozpoczęte w I etapie począwszy od wysokości skrzyżowania z ul.Oliwską i w miarę postępu prac będą prowadzone w kierunku skrzyżowania z  ul. Żeromskiego, gdzie kontynuowane będą kolejne etapy budowy.

 

 

Pliki do pobrania:


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-03-15 11:59:38)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2017-03-16 09:30:45)
Liczba odwiedzin: 947
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij