Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Kolejne spotkania w sprawie utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy Żukowo

18 maj 2017

16 maja 2017 r. odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami placówek oświatowych z terenu gminy Żukowo w sprawie powstania Młodzieżowej Rady Gminy Żukowo.

W dyskusji wzięło udział 8 koordynatorów z żukowskich placówek oświatowych, w tym także dyrektor Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie oraz przedstawiciele Urzędu Gminy.

Głównym tematem spotkania było określenie kluczowych zagadnień związanych z utworzeniem Młodzieżowej Rady Gminy Żukowo (MRG), w tym statutu i przebiegu głosowania w wyborach młodych radnych. Zdecydowano, że w tym roku na przełomie września i października odbędą się pierwsze wybory. Na spotkaniu opracowano i zatwierdzono statut, określono harmonogram działań. Liczbę radnych MRG ustalono na 15. Wspólnie omówiono plan promocji nowej inicjatywy. W czerwcu ruszy kampania informacyjna wśród młodzieży.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-05-18 10:25:19)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-05-24 09:59:56)
Liczba odwiedzin: 495
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij