Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Gmina Żukowo nominowana w Konkursie „Teraz Polska”

28 kwietnia 2017

25 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie, Gmina Żukowo uczestniczyła w prezentacji nominowanych w 27. edycji Konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Produkty, usługi, innowacje i gminy, które w tym roku zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zaprezentowały się Kapitule Konkursu podczas corocznej wystawy. Spośród wszystkich pozytywnie zaopiniowanych zgłoszeń Kolegium Ekspertów wyłoniło listę nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”: 

  • 33 produkty, 
  • 14 usług, 
  • 7 innowacji,  
  • 6 gmin 

- Konkurs niezmiennie cieszy się wielką popularnością wśród firm z branży spożywczej i budowlanej. Tegoroczna edycja Konkursu „Teraz Polska” jest jednak wyjątkowa. Nie tylko ze względu na poziom, który z roku na rok jest coraz wyższy. O jej wyjątkowości świadczy przede wszystkim liczba zgłoszonych przedsięwzięć innowacyjnych, innowacyjnych produktów i usług – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. – Wyjątkowe w tegorocznej edycji jest również organizowane po raz pierwszy w historii naszego Konkursu uroczyste wręczenie nominacji, które odbędzie się 11 maja 2017 r. podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego – dodaje.

Nominowani zaprezentowali się Kapitule Konkursu „Teraz Polska” podczas wystawy na PGE Narodowym. Jury składające się z blisko 30 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera w drodze głosowania wybrało zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu.

Laureatów XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” poznamy podczas uroczystej gali wręczenia statuetek 29 maja 2017 r. w Teatrze Wielkim.

Konkurs „Teraz Polska” od ponad 25 lat niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem firm, które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-04-28 10:05:17)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-04-28 10:30:00)
Liczba odwiedzin: 1640
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij