Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
[fot. sportnakaszubach.pl]  Tablica z końcowym wynikiem meczu GKS Żukowo - Sokół Browar Kościerzyna - powiększ

GKS Żukowo remisuje w derbach Kaszub !

15 luty 2017

GKS Żukowo remisuje w derbach Kaszub !

W dniu 11.02.2017 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Żukowie odbył się mecz I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pomiędzy drużynami GKS Żukowo – Sokół Browar Kościerzyna.

Gospodarze rozpoczęli od straty dwóch bramek, jednak bardzo szybko je odrabili. W ciągu 6 minut zdobyli kolejne 6 bramek. Pogoń za drużyną z Kościerzyny rozpoczął powracający do drużyny, po rozegraniu rundy w zespole z Kartuz, Paweł Ciszewski. Do końca pierwszej połowy zawodnicy GKS Żukowo systematycznie powiększali swoją przewagę. W 26 minucie Marek Marciniak ustalił wynik pierwszej części spotkania (16 : 9).

Początek drugiej połowy nie zapowiadał, że w tym meczu stanie się coś złego. Wynik dla gospodarzy ponownie otworzył Paweł Ciszewski. Przewaga wynosiła już 8 bramek. Sokół Browar Kościerzyna zaczął gonić, a GKS Żukowo zaczął popełniać coraz więcej błędów. Do końca meczu gospodarze zdobyli  jedynie 2 bramki. Autorem obydwu był Oskar Niedziółka. W 55 minucie, po rzucie karnym wykonywanym przez gości z Kościerzyny, na tablicy pojawił się wynik 19 : 19. Mimo kilku prób, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

Przed meczem, punkt zdobyty w meczu z doświadczoną drużyną z Kościerzyny, każdy przyjąłby z zadowoleniem, po zakończeniu pozostał niedosyt. Jednak po przebiegu gry, można śmiało stwierdzić, że walczyły ze sobą dwa równorzędne zespoły. Szkoda, że zabrakło trochę boiskowego doświadczenie, lepszej skuteczności.

Jesteśmy przekonani, że w kolejnych meczach, zawodnicy GKS Żukowo zaprezentują pełnię swoich umiejętności i nie będą doprowadzali swoich kibiców do przysłowiowych „granic nerwów”.

GKS Żukowo serdecznie dziękuje swoim partnerom, dzięki którym może uczestniczyć w rozgrywkach o mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej – Urzędowi Gminy w Żukowie, firmie Saur Neptun oraz Bankowi Spółdzielczemu w Tczewie. 

GKS Żukowo - Sokół Browar Kościerzyna 19:19 (16:9)

Żukowo: Artur Kaczmarek, Patryk Plaszczak, Krzysztof Muńko - Mateusz Babieracki 5, Oskar Niedziółka 5, Marek Marciniak 3, Michał Orzechowski 3, Paweł Ciszewski 3, Karol Radecki, Filip Wiczkowski, Szymon Adamczyk, Krzysztof Czarnecki, Kacper Reseman. 

Karne: 0. Wykluczenia: 10 minut (Wiczkowski, Babieracki, Orzechowski, Ciszewski, Reseman po 2)

Sokół: Sebastian Sokołowski, Łukasz Skowron - Maciej Reichel 7, Aleksander Bronk 7, Krzysztof Jasnowicz 2, Łukasz Szala 1, Mariusz Czaja 1, Szymon Kmieć 1, Jakub Reichel, Tomasz Bronk, Bartosz Kuczyński, Marek Piechowski, Michał Chyła, Adam Konkel, Karol Bednarek, Michał Derdzikowski. 

Karne: 4/4. Wykluczenia: 12 minut (Czaja 6, Jasowicz 4,  M. Reichel 2)

Tabela grupy A I ligi po 15. kolejce

1

Spójnia Gdynia

27

2

OKPR Warmia Traveland Olsztyn

23

3

Polski Cukier POMEZANIA Malbork

20

4

Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów

20

5

MKS Nielba Wągrowiec

18

6

MKS Real-Astromal Leszno

17

7

Sokół Browar Kościerzyna

16

8

Orlen Wisła II Płock

13

9

MKS Wieluń

13

10

SMS ZPRP Gdańsk

13

11

WKS Grunwald Poznań

12

12

MKS Mazur Sierpc

7

13

GKS Żukowo

6

14

WKS Śląsk Wrocław

3


Kolejny mecz GKS Żukowo rozegra 22 lutego na wyjeździe z rezerwami Orlenu Wisły Płock. Serdecznie zapraszamy.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-02-15 14:51:27)
Informację zmodyfikował(a): Beata Bujnowska-Kowalska (2017-02-15 15:28:06)
Liczba odwiedzin: 329
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij