Oficjalny portal Urzędy Gminy w Żukowie

Gmina Żukowo

Menu główne


Narzędzia

Komunikaty i ogłoszenia

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności

12 kwiecień 2017

Informujemy, iż w dniach od 3 kwietnia do 31 maja 2017 roku na terenie całej Polski przeprowadzone zostanie Europejskie Badanie Warunków Życia Ludności (EU-SILC).

W związku z jego realizacją pracownicy urzędów statystycznych we wszystkich województwach odwiedzą wylosowane gospodarstwa domowe, w celu przeprowadzenia wywiadów bezpośrednich.

Jeśli to Państwa gospodarstwo domowe zostało wylosowane, otrzymają Państwo list zapowiedni z Głównego Urzędu Statystycznego, będący zaproszeniem do udziału w badaniu.

Bardzo prosimy o przychylność wobec ankietera  i życzliwą współpracę.

Zebrane podczas badania dane pozwolą na uzyskanie wielu istotnych informacji o warunkach życia polskich gospodarstw domowych (w tym: warunkach mieszkaniowych, aktywności ekonomicznej, dochodach czy stanie zdrowia). Ponadto, możliwe będzie porównanie sytuacji polskich gospodarstw domowych z gospodarstwami innych krajów Unii, ponieważ badanie to realizowane jest także na obszarze całej Unii Europejskiej.

Więcej informacji na temat warunków życia ludności znajdą Państwo na stronie GUS oraz na stronie Eurostatu (Urzędu Statystycznego Unii Europejskiej).

W przypadku wątpliwości, w celu potwierdzenia tożsamości ankieterów, prosimy o kontakt z pracownikami urzędu statystycznego w Państwa województwie. Strona portalu GUS przekieruje Państwa do adresu internetowego właściwego urzędu.

Gwarantujemy poufność informacji. Ankieterzy realizujący badanie w terenie zobowiązani są do zachowania tajemnicy, a dane indywidualne zbierane w badaniu wykorzystywane są jedynie do analiz zbiorczych.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Natalia Piotrzkowska (2017-04-12 09:30:28)
Informację zmodyfikował(a): Natalia Piotrzkowska (2017-04-12 09:30:32)
Liczba odwiedzin: 465
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryDziennik Ustaw - przejście na stronę http://dziennikustaw.gov.pl/Monitor Polski - przejście na stronę http://www.monitorpolski.gov.pl/ePUAP - przejście na stronę https://epuap.gov.plUrząd Komunikacji Elektronicznej - przejście na stronę http://www.uke.gov.pl/Program 500+ - przejście na stronę http://www.gops.zukowo.plOSP Żukowo

Stopka

design by fast4net

Przejdź do: Facebook
Zamknij